Тіні правила нанесення залежно від форми вік

Перш за все, важливо проаналізувати розріз очей і форму вік. Усі без винятку можуть починати з накладення світлих тіней під бровами, але що стосується століття, тут належить зробити вибір.

Залежно від того, наскільки відкрито повіку, ви будете вирішувати, нанести на нього світлі або темні тіні. Ви хочете, щоб вік виглядали більш відкритими або менш?

Уважно подивіться в дзеркало на свої очі і порівняйте їх форму з тими, що бачите на наведених нижче малюнках. Дивіться прямо перед собою, не піднімаючи і не опускаючи підборіддя. Який малюнок найбільше нагадує вам власні очей, особливо формою верхньої повіки?

1. Ваших століття майже або зовсім не видно, ви хочете створити ілюзію «відкритих» очей. Для цього вам необхідно освітлити повіки, щоб їх як би наблизити і зробити більш помітними, складки повік слід затінити. Більш темні тіні наносяться у зовнішнього куточка ока.

2. Веко занадто важке або припухлість, на виду знаходиться дуже велика його частина. Якщо ви хочете, щоб повіки були менш помітними, менш тяжкими або припухлими, вам слід затінити не тільки складки століття, а й все віко. У цьому випадку світлі тіні наносять тільки на подбровное простір, але не на самі повіки.

3. Ідеальна форма століття. Якщо ви власник ідеальних повік, вам пощастило. Ви можете за своїм бажанням або освітлювати, або затінювати повіки. Проте складки повік слід завжди затінювати, а подбровное простір освітлювати.

Малюнок накладення тіней

Тепер поговоримо про те як слід накладати освітлюючі або затінюючі тіні.

Щоб визначити малюнок накладення тіні, вам треба вивчити не тільки форму очей, але і будова шкірних складок навколо них і надбрівних дуг.

Нижче представлено чотири малюнки. На малюнках a і b повіки освітлене, на малюнках c і d — затінені.

а — На верхню повіку нанесені світлі тіні, на складку століття — темні. Темні тіні нанесені і вздовж закруглення складки і опущені вниз до зовнішніх куточків ока.

— На верхню повіку нанесені світлі тіні, на складку століття — темні. Темні тіні нанесені у формі «крила» за напрямом вгору, до скронь, і закінчуються на рівні кінця брови.


с — На верхню повіку і на складку століття нанесені темні тіні. Темні тіні нанесені і вздовж закруглення складки і опущені вниз до зовнішніх куточків ока.

d — На верхню повіку і на складку століття нанесені темні тіні. Тіні нанесені у формі «крила» за напрямом вгору, до скронь, і закінчуються на рівні кінця брови.

Як вибрати малюнок тіней

Щоб визначити, який малюнок вам вибрати, нанесіть на одне око тіні закругленої форми (рис. А чи с), а на іншій — у формі крила (рис. B або d).

Тепер порівняйте обидва ока і вирішите, що вам йде. Якщо вам пощастить, то знайдете, що вам йде і те і інше і вам не доведеться обмежувати виття макіяж (тобто ви зможете використовувати будь-який з малюнків).

Закруглена форма тіней (а чи с) йде майже всім, за винятком випадку, коли простір між складкою століття і бровою дуже мало. Тоді залишається наносити тіні в бік скронь у формі «крила».

Тіні у формі «крила» слід наносити обачно. Така форма краще виглядає на очах у тих випадках, коли шкіра у зовнішнього краю очей не утворює складки над верхнім століттям.

Якщо у вас виступають надбрівні дуги, вам не слід наносити тіні у формі «крила».

Якщо ви нанесли тіні надто густо і колір виявився інтенсивніше, чим би вам хотілося, не прагніть стерти тіні. Краще умочіть ватну кульку в розсипну пудру і злегка розтушуйте тіні, поки вони не збліднуть. Досягнувши бажаного результату, смахніте надлишки пудри.

А ватною паличкою зручно акуратно вирівнювати краю тіней, особливо коли вони нанесені в бік скронь у формі «крила».

Очі — дзеркало душі

Найпривабливіше на обличчі жінки — це її очі. Спілкуючись, ми дивимося один одному в очі. За допомогою очей ми може передати найширшу гаму почуттів незалежно від того, де знаходимося — на дискотеці або в залі засідань.

Ось чому так важливо знати, як макіяж очей впливає на враження, яке ви прагнете зробити. Нехай ваш вечірній макіяж очей залишиться для урочистих випадків, а на роботі він повинен виглядати професійним, але при цьому природним і елегантним.

Макіяж очей повинен підкреслювати красу їх кольору і форми, але не робити їх «розфарбованими». Якщо тіні для очей привертають більше уваги, ніж самі очі, вони не виправдовують свого призначення.

Матові нейтральні тіні, нанесені правильно, привернуть увагу до самих очей. Блискучі світло-блакитні тіні, що закривають весь простір від століття до брів, акцентують увагу тільки на себе.

Правильно виконати макіяж очей не так просто. Попрактикуйтесь і визначте, що вам йде найбільше.

Мистецтво ілюзії

Найголовніше в мистецтві макіяжу очей — вміння створити оптичні ілюзії. Будь-які «невдачі», які можуть вас спіткати, повинні бути зведені до мінімуму. Ви повинні домогтися ілюзії більш красивих і виразних очей.

Не має значення, чи вважаєте ви свої очі занадто маленькими або круглими, або глибоко посадженими, близько розташованими до перенісся або широко розставленими, а повіки занадто важкими і навислими. Давайте розглянемо кожен конкретний випадок.

Освітлення і затінення

Існують два головних прийому, щоб підкреслити природний розріз очей, — освітлення і затінення.

Найбільшого ефекту можна досягти, використовуючи матові, нейтральні кольори, такі, як на фото нижче, а саме: білі або кремові тіні для освітлення, а також тіні теплого або холодного кольорів.

Пам’ятайте: світлий колір наближає і візуально збільшує або підкреслює, в той час як темний колір віддаляє або візуально зменшує і робить менш виступаючим.

Щоб досягти бажаної ілюзії, важливо вміти відчувати співвідношення світлого і темного кольору.

Колір тіней для очей

Вибір тіней повинен визначатися не кольором ваших очей, а півтонів вашої шкіри — холодним або теплим.

Блакитні тіні безумовно не найкращий вибір, щоб зробити виразнішими блакитні очі, так само як зелені тіні — не найкраще для зелених очей. І ті, й інші повинні використовуватися з великою обережністю.

Після визначення півтони вашої шкіри зверніться до шкалою холодних і теплих кольорів, яка допоможе вибрати кольори для освітлення або затінення.

Як видно з представлених нижче ілюстрацій, більшість квітів матові, нейтральні, проте вибір їх дуже широкий.

Але не обмежуйте свій вибір тільки цими квітами. Вони пропонуються в основному для того, щоб ви могли орієнтуватися в межах холодної та теплої колірної гамі. Якщо вашого улюбленого кольору ви тут не знайдете, це не привід для відчаю.

Підбірка фотографії:

Прочитати повністю: Джерело


Share →