Як прикрасити дитячу кімнату своїми руками.

Декорування дитячої, особливо своїми руками — це унікальна можливість використовувати свою фантазію і уяву на користь для своєї дитини. Тому давайте разом спробуємо прикрасити дитячу кімнату своїми руками.

Кімнати для дітей, як правило, використовуються дуже активно. Використання миється фарби в оздобленні практично. Ви можете розфарбувати стіни в будь-які кольори, а потім все безболісно змити. Щоб видалити плями, відбитки пальців рук, малюнки від кольорових маркерів і олівців не буде потрібно прикладати багато зусиль.


Прикрасити дитячу кімнату своїми руками можна, використовуючи неординарні, яскраві кольори. Головні відтінки для прикраси дитячих кімнат — класичні обрані для хлопчиків і дівчаток: блакитний і рожевий. Втім, багато що визначається і індивідуальними смаками дитини. До того ж сучасна колірна гама, в кольорах якої прикрашають дитячі кімнати, включає і жовтий колір, і фіолетовий, і зелений. Якщо ваша мета — підбір певної колірної схеми, що ваш малюк її може перерости, тому необхідно розглянути питання про нейтральний покритті стін з обробкою і сміливою розписом. В даному випадку, обробка може бути обрана з будь-якої колірної палітри традиційних напрямків (наприклад, військово-морський флот або забарвлення в хмарних тонах).

Також є безліч колірних проектів прикраси спеціально для дитячої кімнати, які допомагають створювати затишні кімнати для дітей. Декоративні штампи і трафарети допоможуть прикрасити дитячу кімнату своїми руками, вони координуються з призначеними темами дизайну, що сьогодні особливо популярні. Такі деталі можуть бути використані в комбінації з усіма елементами, включаючи дизайн настінних покриттів, віконних штор, покриттів для меблів і підлоги.

Фрески, ручні розписи акцентують тему, і можуть служити в якості координаційного драматичного центру в рамках спільного простору. Розписна стеля (п’ята стінка) може виділити конкретну тематику дитячої кімнати або послужити в якості відправної точки, що ілюструє яскраві зірки, м’які хмари і всілякі географічні карти. Настінне покриття може бути перетворено в функціональний елемент дизайну для, малювання крейдою. Можна зробити і пробкові дошки з відображенням заміток або календаря, «магнітна» розпис теж послужить прекрасним декоративним елементом. Дуже важливо не просто прикрасити кімнату, але і наповнити її функціональними деталями, що запрошують дитину до взаємодії або грі.

Прочитати повністю: Джерело

Share →