Як правильно побудувати вуличний камін

Як побудувати вуличний камін

Традиційний камін — це камін, встановлюваний всередині житлового приміщення, наприклад, вітальні або бібліотеки. Візуально більшість з нас зазвичай уявляє собі камін як невелике цегляна споруда, що працює на дровах і опалює певну кімнату в будинку. Тим не менш, існує клас камінів, які користувачі встановлюють не тільки всередині приміщення, але і на відкритому повітрі. Мова йде про так званих зовнішніх камінах, які можна поставити в саду або внутрішньому дворику. Такий вид камінів може стати одним з найсимпатичніших домашніх куточків для зустрічей з друзями і, крім того, збільшити вартість Вашої житлової нерухомості. Стиль і конструкція зовнішнього каміна може бути найрізноманітнішим. Головне, щоб він підходив по дизайну до стилю Вашого будинку.

Багато хто вважає, що побудувати зовнішній камін — дуже дорого і клопітно. Це не зовсім так, і, перш, ніж розібратися з ці питанням, розіб’ємо його на кілька етапів.


Перше, що Ви повинні зробити, приступаючи до будівництва зовнішнього каміна — це знати, в якому місці Ви хотіли б поставити камін. Розташування каміна дуже важливо, щоб Ви точно уявляли, яких розмірів камін Ви хотіли б побудувати. Далі підготуйте майданчик, на якому Ваш камін буде стояти, очистивши її від листя, рослин і коріння. Ваш камін повинен стояти від будинку на досить далекій відстані, щоб мінімізувати всі ризики загоряння будинку. Також переконайтеся, що біля каміна можна буде розмістити достатню кількість "сидячих місць" для гостей, причому на безпечній відстані від вогню.

Після того як Ви вирішите, де Ви поставите камін і яких розмірів він буде, наступне, що Ви повинні зробити — це купити потрібний матеріал для споруди Вашого каміна. Хоча в інструкціях і книгах з детальних описом всіх етапів самостійного будівництва каміна недоліку немає, все ж більш правильним було б купити готовий розбірний камін, так як зведення каміна — процес досить складний. Якщо ж Ви купите розбірний камін, то Вам залишається тільки точно слідувати інструкції по його складанні. Готові збірні каміни пропонує більшість камінних виробників, тому вибрати вподобану модель не складе труднощів. Після того як Ви закінчите установку Вашого збірного каміна, Ви можете купити додаткові облицювальні матеріали, щоб додати Вашому вуличного каміна більш презентабельний і вишуканий вигляд.

В якості таких облицювальних матеріалів можуть бути: керамічна плитка, вогнетривкі цеглини і блоки. У будь-якому випадку, ці матеріали повинні бути придатними для облицювання каміна з точки зору пожежної безпеки. Тому перед початком робіт обов’язково проконсультуйтеся з муніципалітетом і пожежною інспекцією про наявність будь-яких обмежень з будівництва зовнішнього каміна. Також необхідна консультація з камінними майстрами, щоб установка каміна на відкритому повітрі точно відповідала правилам його безпечної експлуатації.

Прочитати повністю: Джерело

Share →