Домашній шугарінг. Відео.

Як зробити шугарінг в домашніх умовах? Спеціально для вас рецепти шугаринга, а так же все про цукрової епіляції в домашніх умовах і шугарінг зони бікіні.

Сушествует безліч методів видалення волосся з тіла. До речі, а Ви знаєте різницю між епіляцією і депіляцією? Епіляція — видалення волосся з коренем, тобто дає найбільш довгий результат. Депіляція — видалення тільки тієї частини волоса, яка знаходиться над шкірою. Наприклад: бритва, крему — це депіляція, а віск, шугарінг — це епіляція.

У статті "Як правильно голити ноги " ми вже розповідали про гоління, тепер поговоримо про "цукрової епіляції".

Шугарінг або "цукрова епіляція" — метод видалення волосся за допомогою суміші з сахара.Етот метод по ефективності нічим не поступається воскової епіляції, але, на відміну від воску, шугарінг в домашніх умовах набагато простіше провести, та й за грошовими витратами виходить вельми привабливо. До того ж, саме у цукрового епіляції найменше протипоказань. Точніше, їх зовсім немає. Алергія на цукор і воду — зустрічаються дуже рідко. Врослого волосків не буде. Поранити шкіру практично неможливо. Хіба що буде трохи больновато, але, як казала моя бабуся, "Краса вимагає жертв". Та й до цього болю звикаєш дуже швидко.

Отже, пробуємо провести шугарінг в домашніх умовах .

Для початку, попередня підготовка. Якщо Ви хочете видаляти досить довге волосся, наприклад в зоні бікіні, то трохи подровняйте, до більш короткого стану. Паста для шугаринга погано справляється з довгим волоссям.


Рецепт пасти для шугаринга

Для пасти для шугаринга в домашніх умовах нам знадобляться такі інгредієнти:

— 10 ст. л. цукру

— 1 ст. л. води

— лимонний сік (досить вичавити половинку лимона)

Не використовуйте занадто багато води — суміш для шугаринга в домашніх умовах в цьому випадку вийде занадто рідкою, і їй не можна буде видалити волосся.

Якщо Ви коли-небудь готували цукрові льодяники, то процедура здасться Вам знайомою.

Суміш для домашнього шугаринга готується так: змішуємо всі наші інгредієнти в каструльці і ставимо її на слабкий вогонь. Доведіть суміш до кипіння, постійно її помішуючи. Наберіться терпіння — Не додавайте вогонь, і взагалі його не чіпайте.

Спочатку, суміш для домашнього шугаринга стає прозорою, з невеликою кількістю бульбашок повітря. Не відволікайтеся від приготування, інакше цукор може підгоріти. Ще через деякий час суміш для цукрової епіляції почне темніти, корічневеть і смачно пахнути.

Досягнувши такої консистенції, покип’ятіть суміш для шугаринга в домашніх умовах ще хвилин шість, потім вимкніть вогонь. Дайте їй трохи охолонути.

Тепер потрібно перевірити, наскільки густий вийшла суміш для шугаринга. Акуратно, не обпалюючись :), берете трохи суміші для цукрової епіляції на палець. Спробуйте покатати її. Якщо скочується кулька, то суміш для шугаринга в самий раз вийшла. А якщо розтікається, то Ви додали надто багато води.

Тепер перейдемо до самої процедури шугаринга в домашніх умовах. Беремо трохи сиропу, наносимо на волоски, у напрямку росту. Зачекайте, поки застигне — і відривайте проти росту волосся. Для зручності, можете прикладати до суміші для шугаринга смужки з тканини і відривати ними. Щоб суміш не остигала — поставте ємність з нею в гарячу воду.

Як бачите, в домашньому шугаринга немає нічого складного. Цукрова епіляція в домашніх умовах підходить абсолютно всім, навіть чоловікам.

Відео шугаринга в домашніх умовах

Для наочності відео шугаринга. Процес від початку до кінця. Розглянуті всі тонкощі рецепту шугаринга в домашніх умовах.

Сподіваємося, тепер запитань з приводу шугаринга в домашніх умовах у вас не залишилося. Залишилося перевірити дію цукрової епіляції на себе!

Прочитати повністю: Джерело

Share →